products

Klimatyzator podłogowy dzielony przeciwwybuchowy

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: Chiny
Nazwa handlowa: BAXIT
Orzecznictwo: CE
Numer modelu: GLO-8504C
Minimalne zamówienie: 1 zestaw
Szczegóły pakowania: 1250 * 1032 * 412 mm
Czas dostawy: 5-8 dni roboczych
Zasady płatności: L / C, T / T
Możliwość Supply: 100 + zestawy + 5 dni
Szczegóły informacji
Stan: Nowy Gwarancja: 1 rok
Numer modelu: BXT-6254 Rodzaj: Klimatyzator przeciwwybuchowy
Montowanie: naścienny wymiar: 1870 * 581 * 395 mm
przepływ powietrza: 5000m³ / h chłodziwo: R22 / 32
Moc grzewcza: 7850W
High Light:

Klimatyzator dzielony przeciwwybuchowy

,

klimatyzator dzielony 5000 m3 / h

,

klimatyzator dzielony R32


opis produktu

BGKT-120 IIB IIC Wolnostojący, dzielony przemysłowy klimatyzator przeciwwybuchowy
 

Funkcje:

1. Klimatyzatory przeciwwybuchowe są odpowiednie do stosowania w środowiskach zagrożonych wybuchem, takich jak petrochemia, metalurgia, farmacja, przemysł lekki, tekstylny, spożywczy, bioinżynieria, inżynieria lotnicza i wojsko. Miejsce z wymaganiami dotyczącymi kontroli temperatury.

 

2. Są one zwykle sterowane ręcznie, ale mogą być zaprojektowane jako piloty zgodnie z wymaganiami użytkownika.

 

3. Używają markowych klimatyzatorów i są poddawani specjalnym procesom i metodom produkcji w celu ochrony przeciwwybuchowej.

 

4. Możemy wykonać obróbkę przeciwwybuchową na dużych urządzeniach chłodzonych wodą lub powietrzem lub chłodzonych powietrzem, jednostkach chłodniczych i centralnych klimatyzatorach, a także dostarczać rozwiązania dla użytkowników.

 

5. Informacje techniczne zawarte w pakiecie ułatwiają instalację i konserwację.

 

6. Są one podzielone na różne typy w zależności od różnych struktur: klimatyzatory typu split, klimatyzatory typu split szafkowe i klimatyzatory okienne.Podzielony na funkcje: pojedynczy typ zimny, tepe zimny i ciepły.

 

7. Znak przeciwwybuchowy:

Exdm ||BT4 / odpowiednik Europy ||2G Exdm ||BT4

Exdm ||CT4 / odpowiednik Europy ||2G Exdm ||CT4

 

Parametry techniczne:

Klimatyzator podłogowy dzielony przeciwwybuchowy 0

Klimatyzator podłogowy dzielony przeciwwybuchowy 1Klimatyzator podłogowy dzielony przeciwwybuchowy 2Klimatyzator podłogowy dzielony przeciwwybuchowy 3

 
Opakowanie i wysyłka

1. Aluminiowe pudełko i karton, ostrożne i szczelne opakowanie, upewnij się, że opakowanie jest nienaruszony

2. Przesyłka zostanie wysłana przez DHL /Fedex/ TNT / EMS / UPS / China post / EF-Express / Special line, jak wybrałeś w zamówieniu.

Klimatyzator podłogowy dzielony przeciwwybuchowy 4

Nasze Usługi

 

Jeśli napotkasz jakiekolwiek problemy podczas procesu testowania, obiecujemy zapewnić natychmiastowe wskazówki i obsługę posprzedażną 48 godziny i rozwiązanie w ciągu 3 dni robocze.Jeśli klienci wymagają usługi na miejscu, koszty transportu i podróży będą pokrywane.

1. Serwis wstępny

24-godzinny serwis online do konsultacji z klientami.

2. Usługa pośrednia

- Pełne życzenie klienta:

- Metoda płatności zależy od klienta.

- Szybka produkcja i dostawa

- Może podać wartość faktury, jeśli chcesz zmniejszyć podatek.

3. Serwis po sprzedaży

- Roczna gwarancja i konserwacja na całe życie.

- Techniczne Egineer są dostępne do szkolenia zamorskiego.

- Konsultacja techniczna dotycząca zdalnego sterowania

 
Klimatyzator podłogowy dzielony przeciwwybuchowy 5Klimatyzator podłogowy dzielony przeciwwybuchowy 6Klimatyzator podłogowy dzielony przeciwwybuchowy 7Klimatyzator podłogowy dzielony przeciwwybuchowy 8Klimatyzator podłogowy dzielony przeciwwybuchowy 9

Firma Shanghai Glomro Industrial Co., Ltd została założona w 2012 roku. Specjalizuje się w produkcji urządzeń testujących oraz produktów do pomiarów przemysłowych i instrumentów.Produkty wysokiej jakości, modne, szeroko stosowane w różnych gałęziach przemysłu, znajdują szerokie zastosowanie nie tylko na krajowym rynku zbytu, ale również eksportowane do Europy i Stanów Zjednoczonych.
Zawias Glomro przez lata zawsze stosował się do celów biznesowych „jakość produktów, aby przetrwać, wiarygodność i usługi rozwojowe”.Zaangażowany w dostarczanie wysokiej jakości produktów i usług.Mieć profesjonalny, oddany zespół zarządzający projektami, od projektowania produktu, wytwarzania form, formowania do montażu produktu, dla każdego aspektu, a procesy są rygorystycznie testowane i kontrolowane.

W ciągu ostatnich kilku lat produkcji, zarządzania i eksploracji Longtai stworzył własny system zarządzania jakością.Normy branżowe, w tym SAE, IEC JEDEC, ASTM i MIL-STD, ISO: 9001, UL, certyfikat CE.Glomro zawsze wdraża koncepcję tworzenia wartości dla klientów dla produktów dostosowanych do potrzeb różnych klientów i stale zapewnia klientom rozwiązania problemów technicznych, dalsze poszukiwania innowacji i doskonałość.

Serdecznie witamy i otwieramy granice komunikacji.Synchronizujemy się z Twoim idealnym partnerem!

FAQ

 

P: Czy Twoja firma jest firmą handlową czy fabryką?

ZA:Fabryka + handel (integracja), ponad 10 lat skupiając się na dziedzinie przyrządów testowych, 6 lat doświadczenia w eksporcie.

P: Po złożeniu zamówienia, kiedy dostarczyć?

ZA:Ogólnie około 10-25 dni, jeśli mamy zapasy, możemy zorganizować wysyłkę w ciągu 3 dni.Należy pamiętać, że czas realizacji naszej produkcji zależy od konkretnych pozycji i ich ilości.

P: A co z gwarancją na usługi posprzedażowe?

ZA:Maszyna wytrzymałościowa jest objęta 12-miesięczną gwarancją Szanghaj Glomro Building Industrial Co.Ltd ,Roczna obietnica obejmująca bezpłatną konserwację i wymianę komponentów instrumentu. Zapewnione jest wsparcie techniczne przez cały okres eksploatacji.

P: A co z usługami i jakością produktu?

ZA:Każde urządzenie musi zostać poddane 100% kontroli jakości i testom podczas wysyłki i dostawy towarów.Każdy nasz produkt zapewnia szkolenie wideo, aby pokazać, jak zainstalować i obsługiwać.Możemy zorganizować inżyniera aby w razie potrzeby przeszkolić obsługę sprzętu do firmy klienta.

Szczegóły kontaktu
Clarke

Numer telefonu : +8615001723665

WhatsApp : +8615001723665