aboutus

Shanghai Glomro Industrial Co., Ltd.

companyPics.title companyPics.title companyPics.title companyPics.title companyPics.title
1 2 3 4 5
Rodzaj działalności: Producent
Eksporter
Firma Handlowa
Sprzedawca
Inny
Rynek Główny: Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Oceania
Na calym swiecie
marki: MRO 、 BAXIT
Ilość pracowników: 100~150
Coroczne wyprzedaże: 10,000,000-20,000,000
Rok założenia: 2012
pc Export: 80% - 90%
O nas
Wprowadzenie

Firma Shanghai Glomro Industrial Co., Ltd została założona w 2012 roku. Specjalizuje się w produkcji maszyn do analizy termicznej, przyrządów laboratoryjnych, przyrządów analitycznych, sprzętu testującego, pomiarów przemysłowych i produktów przyrządów.Produkty wysokiej jakości, modne, szeroko stosowane w różnych gałęziach przemysłu, znajdują szerokie zastosowanie nie tylko na krajowym rynku zbytu, ale również eksportowane do Europy i Stanów Zjednoczonych.
Zawias Glomro przez lata zawsze stosował się do celów biznesowych „jakość produktów, aby przetrwać, wiarygodność i usługi rozwojowe”.Zaangażowany w dostarczanie wysokiej jakości produktów i usług.Mieć profesjonalny, oddany zespół zarządzający projektami, od projektowania produktu, wytwarzania form, formowania do montażu produktu, dla każdego aspektu, a procesy są rygorystycznie testowane i kontrolowane.

W ciągu ostatnich kilku lat produkcji, zarządzania i eksploracji stworzyliśmy własny system zarządzania jakością.Normy branżowe, w tym SAE, IEC JEDEC, ASTM i MIL-STD, ISO: 9001, UL, certyfikat CE.Glomro zawsze wdraża koncepcję tworzenia wartości dla klientów dla produktów dostosowanych do potrzeb różnych klientów i stale zapewnia klientom rozwiązania problemów technicznych, dalsze poszukiwania innowacji i doskonałość.

Możemy zapewnić klientom profesjonalne i szybkie wsparcie przedsprzedażowe, w połowie sprzedaży i posprzedażowe.Serdecznie witamy i otwieramy granice komunikacji.Synchronizujemy się z Twoim idealnym partnerem.

Historia

Firma Shanghai Glomro Industrial Co., Ltd została założona w 2012 roku. Specjalizuje się w produkcji maszyn do analizy termicznej, przyrządów laboratoryjnych, przyrządów analitycznych, sprzętu testującego, pomiarów przemysłowych i produktów przyrządów.

Członkowie zespołu mają dobrego ducha podziału pracy, współpracy i pracy zespołowej, silnej wewnętrznej spójności, dużej odpowiedzialności personelu, aby zapewnić, że różne firmy firmy mogą osiągnąć sprawne działanie i szybki rozwój.

Wszyscy członkowie naszego zespołu sprzedaży posiadają ponad 5-letnie doświadczenie zawodowe.Bogate doświadczenie, aby lepiej Ci służyć.

Usługa

 Glomro nie tylko dostarcza produkty, takie jak maszyna do analizy termicznej, przyrząd laboratoryjny, instrument analityczny, sprzęt testujący, pomiary przemysłowe i produkty przyrządów, ale także dostarcza globalne rozwiązania w zakresie produktów przemysłowych.Możemy zapewnić klientom profesjonalne i szybkie wsparcie przedsprzedażowe, w połowie sprzedaży i posprzedażowe.Możesz nas znaleźć 24 godziny, siedem dni w tygodniu.Miło ci służyć.

Oto nasze główne produkty.Różnicowy kalorymetr skaningowy, analizator termograwimetryczny, różnicowy analizator termiczny, kalorymetr z bombą tlenową, miernik przewodnictwa cieplnego, tester drgań, komora do badań środowiskowych, maszyna do rozciągania, tester mgły solnej, tester palności;mobilny klimatyzator przemysłowy, nagrzewnica przemysłowa, kurtyna powietrzna, nawilżacz;suszarka rozpyłowa, liofilizator, homogenizator, wirówka itp.

Nasz zespół

  Koncepcja zespołu: Firma przestrzega zasady uczciwości, standaryzacji i wysokiej wydajności, zdobywa rynek dzięki technologii.

Inicjatywa: posiadanie silnej subiektywnej inicjatywy i działanie bez sił zewnętrznych;

Pasja: pełna bezgranicznej energii, wysokiego morale i silnej wiary;

Ciągłe: ciągłe dążenie do poprawy własnej jakości;

Wykonanie: aktywnie wykonywać prace zgodnie z planem firmy i instrukcjami liderów;

Udział: wszyscy pracownicy uczestniczą w działaniach w sposób zorganizowany, celowy, zaplanowany, skoordynowany i uporządkowany, koncentrując się na celu i kierunku wyznaczonym przez przedsiębiorstwo;

Podpowiedź: podpowiedź odzwierciedla szybkość, szybkość działania i wysoką skuteczność;

Praca zespołowa: pomagajcie sobie nawzajem, współpracujcie i ciężko pracujcie razem;

Zmiana: zmień własne złe nawyki i nadążaj za duchem czasu;

Techniczny: biegły w biznesie, posiadający umiejętności techniczne;Zawsze będę lojalny wobec swoich obowiązków, nigdy nie będę się „spierał”, nigdy się nie cofał i zawsze mam odwagę wziąć na siebie odpowiedzialność;

Wyzwanie: umiejętność niewygody ze status quo i wyjścia poza siebie;

Kompromis: z szerokim umysłem, szerokim umysłem, nie targuj się o każdą uncję;

Get Things Done: w dziedzinie własnej pracy;

Dyscyplina: mieć dobrą etykę pracy i ideologię;

Smart Leaner: wykazujący inicjatywę i skuteczny w nauce;

Ciężka praca: ciężko pracować i nie tracić czasu.

Szczegóły kontaktu