aboutus

Shanghai Glomro Industrial Co., Ltd.

Shanghai Glomro Industrial Co., Ltd. Shanghai Glomro Industrial Co., Ltd. Shanghai Glomro Industrial Co., Ltd. Shanghai Glomro Industrial Co., Ltd. Shanghai Glomro Industrial Co., Ltd.
1 2 3 4 5
Rodzaj działalności: Producent
Eksporter
Firma Handlowa
Sprzedawca
Inny
Rynek Główny: Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Oceania
Na calym swiecie
marki: MRO 、 BAXIT
Ilość pracowników: 100~150
Coroczne wyprzedaże: 10,000,000-20,000,000
Rok założenia: 2012
pc Export: 80% - 90%
O nas
Wprowadzenie

Firma Shanghai Glomro Industrial Co., Ltd została założona w 2012 roku. Specjalizuje się w produkcji maszyn do analizy termicznej, przyrządów laboratoryjnych, przyrządów analitycznych, sprzętu testującego, pomiarów przemysłowych i produktów przyrządów.Produkty wysokiej jakości, modne, szeroko stosowane w różnych gałęziach przemysłu, znajdują szerokie zastosowanie nie tylko na krajowym rynku zbytu, ale również eksportowane do Europy i Stanów Zjednoczonych.
Zawias Glomro przez lata zawsze stosował się do celów biznesowych „jakość produktów, aby przetrwać, wiarygodność i usługi rozwojowe”.Zaangażowany w dostarczanie wysokiej jakości produktów i usług.Mieć profesjonalny, oddany zespół zarządzający projektami, od projektowania produktu, wytwarzania form, formowania do montażu produktu, dla każdego aspektu, a procesy są rygorystycznie testowane i kontrolowane.

W ciągu ostatnich kilku lat produkcji, zarządzania i eksploracji stworzyliśmy własny system zarządzania jakością.Normy branżowe, w tym SAE, IEC JEDEC, ASTM i MIL-STD, ISO: 9001, UL, certyfikat CE.Glomro zawsze wdraża koncepcję tworzenia wartości dla klientów dla produktów dostosowanych do potrzeb różnych klientów i stale zapewnia klientom rozwiązania problemów technicznych, dalsze poszukiwania innowacji i doskonałość.

Możemy zapewnić klientom profesjonalne i szybkie wsparcie przedsprzedażowe, w połowie sprzedaży i posprzedażowe.Serdecznie witamy i otwieramy granice komunikacji.Synchronizujemy się z Twoim idealnym partnerem.

Historia

Firma Shanghai Glomro Industrial Co., Ltd została założona w 2012 roku. Specjalizuje się w produkcji maszyn do analizy termicznej, przyrządów laboratoryjnych, przyrządów analitycznych, sprzętu testującego, pomiarów przemysłowych i produktów przyrządów.

Członkowie zespołu mają dobrego ducha podziału pracy, współpracy i pracy zespołowej, silnej wewnętrznej spójności, dużej odpowiedzialności personelu, aby zapewnić, że różne firmy firmy mogą osiągnąć sprawne działanie i szybki rozwój.

Wszyscy członkowie naszego zespołu sprzedaży posiadają ponad 5-letnie doświadczenie zawodowe.Bogate doświadczenie, aby lepiej Ci służyć.

Usługa

 Glomro nie tylko dostarcza produkty, takie jak maszyna do analizy termicznej, przyrząd laboratoryjny, instrument analityczny, sprzęt testujący, pomiary przemysłowe i produkty przyrządów, ale także dostarcza globalne rozwiązania w zakresie produktów przemysłowych.Możemy zapewnić klientom profesjonalne i szybkie wsparcie przedsprzedażowe, w połowie sprzedaży i posprzedażowe.Możesz nas znaleźć 24 godziny, siedem dni w tygodniu.Miło ci służyć.

Oto nasze główne produkty.Różnicowy kalorymetr skaningowy, analizator termograwimetryczny, różnicowy analizator termiczny, kalorymetr z bombą tlenową, miernik przewodnictwa cieplnego, tester drgań, komora do badań środowiskowych, maszyna do rozciągania, tester mgły solnej, tester palności;mobilny klimatyzator przemysłowy, nagrzewnica przemysłowa, kurtyna powietrzna, nawilżacz;suszarka rozpyłowa, liofilizator, homogenizator, wirówka itp.

Nasz zespół

  Koncepcja zespołu: Firma przestrzega zasady uczciwości, standaryzacji i wysokiej wydajności, zdobywa rynek dzięki technologii.

Inicjatywa: posiadanie silnej subiektywnej inicjatywy i działanie bez sił zewnętrznych;

Pasja: pełna bezgranicznej energii, wysokiego morale i silnej wiary;

Ciągłe: ciągłe dążenie do poprawy własnej jakości;

Wykonanie: aktywnie wykonywać prace zgodnie z planem firmy i instrukcjami liderów;

Udział: wszyscy pracownicy uczestniczą w działaniach w sposób zorganizowany, celowy, zaplanowany, skoordynowany i uporządkowany, koncentrując się na celu i kierunku wyznaczonym przez przedsiębiorstwo;

Podpowiedź: podpowiedź odzwierciedla szybkość, szybkość działania i wysoką skuteczność;

Praca zespołowa: pomagajcie sobie nawzajem, współpracujcie i ciężko pracujcie razem;

Zmiana: zmień własne złe nawyki i nadążaj za duchem czasu;

Techniczny: biegły w biznesie, posiadający umiejętności techniczne;Zawsze będę lojalny wobec swoich obowiązków, nigdy nie będę się „spierał”, nigdy się nie cofał i zawsze mam odwagę wziąć na siebie odpowiedzialność;

Wyzwanie: umiejętność niewygody ze status quo i wyjścia poza siebie;

Kompromis: z szerokim umysłem, szerokim umysłem, nie targuj się o każdą uncję;

Get Things Done: w dziedzinie własnej pracy;

Dyscyplina: mieć dobrą etykę pracy i ideologię;

Smart Leaner: wykazujący inicjatywę i skuteczny w nauce;

Ciężka praca: ciężko pracować i nie tracić czasu.

Szczegóły kontaktu