products

Przemysłowa kurtyna powietrzna przeciwwybuchowa BXT-BFM30-09

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: Chiny
Nazwa handlowa: BAXIT
Orzecznictwo: CE
Numer modelu: KZDL-9A
Minimalne zamówienie: 1 zestaw
Szczegóły pakowania: 1200 * 200 * 220 mm
Czas dostawy: 5-8 dni roboczych
Zasady płatności: L / C, T / T
Możliwość Supply: 100 + zestawy + 5 dni
Szczegóły informacji
High Light:

Przeciwwybuchowa kurtyna powietrzna

,

farmaceutyczna kurtyna powietrzna

,

kurtyna powietrzna przeciw zanieczyszczeniom


opis produktu

1200mm BXT-BFM30-12 Przemysłowe drzwi z kurtyną powietrzną przeciwwybuchową

 

 

Wprowadzenie:

Kurtyna powietrzna przeciwwybuchowa to silny przepływ powietrza generowany przez szybki silnik przeciwwybuchowy, który napędza przepływ krzyżowy lub odśrodkowe koło wiatrowe, tworząc niewidoczną kurtynę.Znany również jako kurtyna wiatrowa, kurtyna powietrzna, drzwi powietrzne.Może być instalowany w lodówkach chłodniczych, klimatyzacyjnych, pyłoszczelnych i izolowanych termicznie, salach operacyjnych, laboratoriach, zakładach chemicznych, podstacjach itp., Które mogą oddzielać powietrze wewnętrzne i zewnętrzne, ułatwiając wejście ludziom i wyjść, i może temu zapobiec.Wymiana ciepłego i zimnego powietrza wewnątrz i na zewnątrz przy jednoczesnym zapyleniu-dowód, przeciw zanieczyszczeniom, przeciw komarom.W połączeniu z klimatyzatorami efekt jest niezwykły, a żywotność klimatyzatora można przedłużyć.

Funkcje:

1, H.jeść funkcję izolacji.Zakłady chemiczne, chłodnia chemiczna i inne miejsca, które często wchodzą i wychodzą, muszą stale otwierać i zamykać drzwi.Kurtyna powietrzna może utrzymywać temperaturę zimnego i ciepłego powietrza w pomieszczeniu z wydajnością 60-80%, aby osiągnąć subtelne zmiany temperatury.

2, reust-funkcja dowodu.Jeśli kurtyna powietrzna jest zainstalowana w fabryce maszyn precyzyjnych lub w foyer sklepu spożywczego lub sklepu odzieżowego naprzeciwko pasa autobusowego, może skutecznie chronić przed kurzem z zewnątrz i utrzymywać go w czystości na poziomie 60-80%.

3, faUll metalowa powłoka, wykorzystująca nierówne, bardzo ciche koło wiatrowe o przepływie krzyżowym, gładkie i równe powietrze, duży rozmiar maszyny, wysokie ciśnienie wiatru, dobry efekt blokujący, jest szeroko stosowany w projektach budowlanych na dużą skalę.

4. Kurtyna powietrzna przeciwwybuchowa składa się z wentylatora odśrodkowego, górnego kubła powietrza, dolnego zbiornika powietrza i ciepła np-zmieniacz.Istnieją trzy rodzaje gorącej wody, pary i gorącej wody;istnieją dwa rodzaje jasnego i ciemnego.

5. Liczba kurtyn powietrznych przeciwwybuchowych jest oparta na drzwiach, które możemy powierzyć naszej firmie do produkcji.

6, Tjego produkt ma różne rozmiary modeli, proszę wybrać w zależności od wielkości miejsca instalacji, można również dostosować produkt o specjalnej długości, specjalnych parametrach.

Szereg zastosowań:

Kurtyna powietrzna przeciwwybuchowa jest instalowana w miejscach chłodniczych, klimatyzacyjnych, zapylonych-dowód, izolacja cieplna, warsztat chemiczny, drobny warsztat, malowanie, proch strzelniczy, fajerwerki itp. są podatne na deflagrację, uruchamiają maszynę i mogą oddzielić powietrze wewnętrzne i zewnętrzne, aby się bawić. Wygodne jest zapobieganie wymianie gorącego i zimnego powietrza w pomieszczeniu i na zewnątrz, a jednocześnie pełni funkcje pyłu-dowód i przeciw zanieczyszczeniom.Szeroko stosowany w elektronice, oprzyrządowaniu, przemyśle farmaceutycznym, spożywczym, przetwórstwie precyzyjnym, chemicznym, obuwniczym i usługowym, biznesowym i innych.

Wzasada orkingu:

Kurtyna powietrzna generuje szybki przepływ powietrza, który dzieli wewnętrzną i zewnętrzną na dwie niezależne strefy temperaturowe, tworzy komfortowe środowisko wewnętrzne, utrzymuje klimatyzację w pomieszczeniu i oczyszcza powietrze, oszczędza energię i cyrkuluje powietrze, skutecznie izolując kurz i dym.Mikroorganizmy, takie jak zapachy i owady.Może skutecznie zapobiegać wyciekaniu zimnego (ciepłego) gazu, oszczędzać energię elektryczną i regulować temperaturę w cyklu pomocniczym, gdy klimatyzator pracuje przez długi czas, aby oszczędzać energię i poprawiać środowisko.

Odporność na kurz i owady: kurtyna powietrzna generuje szybki przepływ powietrza i tworzy drzwi ochronne, które mogą skutecznie blokować kurz i latające owady oraz utrzymywać pomieszczenie w czystości.

Efekty przeciwdziałające dymowi i szkodliwym gazom: System cyrkulacji powietrza kurtyny powietrznej może skutecznie blokować spalanie sadzy i szkodliwych gazów, takich jak przemysłowe gazy odlotowe i spaliny samochodowe do pomieszczenia.

Efekt cyrkulacji powietrza: Gdy dystrybucja energii klimatyzacji jest nierównomierna z powodu dużej przestrzeni na stadionach, kinach, miejscach rozrywki itp., Funkcja systemu cyrkulacji powietrza w kurtynie powietrznej osiąga równowagę temperatury w pomieszczeniu.

Przemysłowa kurtyna powietrzna przeciwwybuchowa BXT-BFM30-09 0

Przemysłowa kurtyna powietrzna przeciwwybuchowa BXT-BFM30-09 1

Przemysłowa kurtyna powietrzna przeciwwybuchowa BXT-BFM30-09 2

Przemysłowa kurtyna powietrzna przeciwwybuchowa BXT-BFM30-09 3Przemysłowa kurtyna powietrzna przeciwwybuchowa BXT-BFM30-09 4Przemysłowa kurtyna powietrzna przeciwwybuchowa BXT-BFM30-09 5Przemysłowa kurtyna powietrzna przeciwwybuchowa BXT-BFM30-09 6

 

 
Opakowanie i wysyłka

1. Aluminiowe pudełko i karton, ostrożne i szczelne opakowanie, upewnij się, że opakowanie jest nienaruszony

2. Przesyłka zostanie wysłana przez DHL /Fedex/ TNT / EMS / UPS / China post / EF-Express / Special line, jak wybrałeś w zamówieniu.

Przemysłowa kurtyna powietrzna przeciwwybuchowa BXT-BFM30-09 7

Nasze Usługi

 

Jeśli napotkasz jakiekolwiek problemy podczas procesu testowania, obiecujemy zapewnić natychmiastowe wskazówki i obsługę posprzedażną 48 godziny i rozwiązanie w ciągu 3 dni robocze.Jeśli klienci wymagają usługi na miejscu, koszty transportu i podróży będą pokrywane.

1. Serwis wstępny

24-godzinny serwis online do konsultacji z klientami.

2. Usługa pośrednia

- Pełne życzenie klienta:

- Metoda płatności zależy od klienta.

- Szybka produkcja i dostawa

- Może podać wartość faktury, jeśli chcesz zmniejszyć podatek.

3. Serwis po sprzedaży

- Roczna gwarancja i konserwacja na całe życie.

- Techniczne Egineer są dostępne do szkolenia zamorskiego.

- Konsultacja techniczna dotycząca zdalnego sterowania

 
Przemysłowa kurtyna powietrzna przeciwwybuchowa BXT-BFM30-09 8Przemysłowa kurtyna powietrzna przeciwwybuchowa BXT-BFM30-09 9Przemysłowa kurtyna powietrzna przeciwwybuchowa BXT-BFM30-09 10Przemysłowa kurtyna powietrzna przeciwwybuchowa BXT-BFM30-09 11Przemysłowa kurtyna powietrzna przeciwwybuchowa BXT-BFM30-09 12

Firma Shanghai Glomro Industrial Co., Ltd została założona w 2012 roku. Specjalizuje się w produkcji urządzeń testujących oraz produktów do pomiarów przemysłowych i instrumentów.Produkty wysokiej jakości, modne, szeroko stosowane w różnych gałęziach przemysłu, znajdują szerokie zastosowanie nie tylko na krajowym rynku zbytu, ale również eksportowane do Europy i Stanów Zjednoczonych.
Zawias Glomro przez lata zawsze stosował się do celów biznesowych „jakość produktów, aby przetrwać, wiarygodność i usługi rozwojowe”.Zaangażowany w dostarczanie wysokiej jakości produktów i usług.Mieć profesjonalny, oddany zespół zarządzający projektami, od projektowania produktu, wytwarzania form, formowania do montażu produktu, dla każdego aspektu, a procesy są rygorystycznie testowane i kontrolowane.

W ciągu ostatnich kilku lat produkcji, zarządzania i eksploracji Longtai stworzył własny system zarządzania jakością.Normy branżowe, w tym SAE, IEC JEDEC, ASTM i MIL-STD, ISO: 9001, UL, certyfikat CE.Glomro zawsze wdraża koncepcję tworzenia wartości dla klientów dla produktów dostosowanych do potrzeb różnych klientów i stale zapewnia klientom rozwiązania problemów technicznych, dalsze poszukiwania innowacji i doskonałość.

Serdecznie witamy i otwieramy granice komunikacji.Synchronizujemy się z Twoim idealnym partnerem!

FAQ

 

P: Czy Twoja firma jest firmą handlową czy fabryką?

ZA:Fabryka + handel (integracja), ponad 10 lat skupiając się na dziedzinie przyrządów testowych, 6 lat doświadczenia w eksporcie.

P: Po złożeniu zamówienia, kiedy dostarczyć?

ZA:Ogólnie około 10-25 dni, jeśli mamy zapasy, możemy zorganizować wysyłkę w ciągu 3 dni.Należy pamiętać, że czas realizacji naszej produkcji zależy od konkretnych pozycji i ich ilości.

P: A co z gwarancją na usługi posprzedażowe?

ZA:Maszyna wytrzymałościowa jest objęta 12-miesięczną gwarancją Szanghaj Glomro Building Industrial Co.Ltd ,Roczna obietnica obejmująca bezpłatną konserwację i wymianę komponentów instrumentu. Zapewnione jest wsparcie techniczne przez cały okres eksploatacji.

P: A co z usługami i jakością produktu?

ZA:Każde urządzenie musi zostać poddane 100% kontroli jakości i testom podczas wysyłki i dostawy towarów.Każdy nasz produkt zapewnia szkolenie wideo, aby pokazać, jak zainstalować i obsługiwać.Możemy zorganizować inżyniera aby w razie potrzeby przeszkolić obsługę sprzętu do firmy klienta.

Szczegóły kontaktu
Clarke

Numer telefonu : +8615001723665

WhatsApp : +8615001723665